Meyve Diyeti

Blogolik Yazar tarafından 15 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır.

Meyve Diyeti

             Fazla kiloları olanlar ve bu kilolarından kurtulmak isteyen kişiler fazla kilolarından meyve diyeti ile kurtulabilmekteler. Meyve diyeti ile birlikte yağ ve karbonhidratlardan uzak durulacağı için zayıflama süreci de hızlanacaktır. Meyve diyeninde ilk üç gün kahvaltında dâhil olduğu öğlen ve akşam yemeklerinde yeşil elma, kivi, salatalık, ananas ve armut gibi meyveler tüketilmelidir. Kahvaltıda bir adet yeşil elmanın yanında bir kâse yağsız yoğurt ve şekersiz çay içilebilir.

Öğlen yemeklerinde ise bir tabak az yağlı ya da yağsız haşlanmış pirinç tüketilmelidir. İkindi de ise bir fincan çay yanında iki adet kivi ya da salatalık tüketilmelidir. Bunun yanı sıra bir adet yeşil elma da yenilebilir. Akşam yemeklerinde ise haşlanmış be buğulanmış balık ile bol salata ile bir adet yeşil elma tüketilmelidir. Yatmadan önce ise bir fincan ıhlamur içilerek gün kapatılır. Bu diyette üç gün boyunca kahvaltı ile öğle yemeği arasında ara öğün olarak bir adet muz tüketilmelidir.

İkinci üç günde ise sarı meyve diyeti uygulanmalıdır. Şeftali, kayısı, portakal, kavun gibi sarı meyveler ikinci üç günde tüketilecek meyveler olarak dikkat çekmektedir. Sabah kahvaltısından önce kalkar kalkmaz güne bir bardak ılık su ile başlanmalıdır. Kahvaltıda iki adet şeftali ve yağsız yoğurt tüketilmelidir. Ara öğünlerde ise sadece iki adet kayısı tüketilmelidir. Öğlen yemeklerinde bir adet haşlanmış patates, dilimlenmiş kavun tüketilmelidir. İkindi döneminde ise bir fincan çay ve yanında 4 adet kayısı tüketilebilir. Akşam yemeklerinde yağsız makarna, şeftali ve meyve kompostosu tüketilebilir. Meyve diyeti ile karbonhidratlara elveda denilerek kolay zayıflama yöntemi uygulanmaktadır. Bu diyet ile zayıflanacağı gibi hem de vücudun dinç kalması sağlanmaktadır.

3 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar: ,
"Meyve Diyeti" bu yazı 15 Temmuz 2017 tarihinde saat 01:45 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 29 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)