Metro Exodus’u Steam Üzerinden Alanlar Yaşadı!

Blogolik Yazar tarafından 14 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

İddialara göre Metro Exodus’u öncesinde Steam üzerinden alanlar bugünden itibaren ön yükleme yapabilecek.

Önce Steam’de ön siparişlere açılan ve daha sonra Epic Store ile özel bir anlaşma yaparak 12 ay boyunca bilgisayar oyuncularına satılma kararı alan Metro Exodus, iki gün sonra konsol ve bilgisayar platformu oyuncuları için lansmana çıkacak. İki kez fiyat etiketi değiştirilen ve son olarak 309.00 TL fiyat biçilen yapım şuanda Epic Store’da ön siparişlere açık bir durumda yer alıyor.

Bugün PC Gamer’ın yapmış olduğu habere göre oyunu 29 Ocak’tan önce Steam’de satın alan oyuncular oyun yayınlanmadan bir gün önceden ön yükleme dosyalarını indirebileceklermiş. Yani oyun lansmana çıkmadan önce Steam kullanıcıları tarafından bilgisayarlarına indirebilecek ve lansmanla birlikte oynanmaya başlanabilecek.

Metro Exodus’u hala satın almayanlar ise artık Steam’den değil yalnızca Epic üzerinden alabilir.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Metro Exodus’u Steam Üzerinden Alanlar Yaşadı!" bu yazı 14 Şubat 2019 tarihinde saat 09:28 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)