Metro Exodus Seriye Önemli Bir Başarı Getirdi

Blogolik Yazar tarafından 19 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Metro Exodus, serinin son oyununa nazaran daha fazla satmayı başardı.

4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan iki başarılı oyun yıllar sonra bugün karşılaştırıldılar. Tek oyunculu olarak oynanabilen ve hikaye temasına sahip olan iki oyunda kıyamet sonrasını konu alarak yayınlanmıştı. Bugün PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Metro Exodus, 2013’te çıkan Metro Last Light Redux’tan yüzde 50 daha fazla satmış. Hatırlayacağınız üzere 2013’te yayınlanan Metro Last Light Redux en fazla PlayStation 4 platformunda satış gerçekleştirmişti.

2020’ye kadar bilgisayar platformu için Epic Store üzerinden satılacak olan Metro Exodus, İngiltere satış listelerinde de ikinci sırada yer alıyor. İngiltere satış grafiklerinden yola çıkan PC Games N ekibi yeni oyun olan Metro Exodus’un Metro Last Light Redux karşısında yüzde 50 daha fazla sattığımı tespit etmiş. Bu durum Metro serisinin geleceği açısından umut aşılıyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Metro Exodus Seriye Önemli Bir Başarı Getirdi" bu yazı 19 Şubat 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)