Metro Exodus Artık Epic Games’e Geçti!

Blogolik Yazar tarafından 29 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Steam ile Epic arasındaki rekabette önemli bir gelişme yaşandı. Ecip Games, Metro Exodus’u transfer etti.

Belirli bir süre Steam’de ön siparişlerde yer alan Metro: Exodus, önce 89.00 TL daha sonra 209.00 TL ve son olarak 309.00 TL olarak satılmaya devam ediliyordu. Dün gece Steam’de satışlara kapatılan oyun GamingBolt’un haberine Epic Games ile bir anlaşma yapmış. 12 ayı kapsayan bu anlaşmaya göre yapım bilgisayar platformu için 12 ay boyunca sadece Epic Store’da satılacakmış. Yapım bu karar ile Steam’de yüzde 30’luk pay vermekten kurtulmuş oldu. Oyunun gelirlerinin yüzde 12’si Epic Games’e verilecek.

12 ayın ardından oyun bilgisayar platformu için Steam’de de satılmaya başlanacakmış. Oyunun şuan Steam sayfası yer alırken satışlar kapatılmış durumda. Ancak dileyen oyuncular Epic Store üzerinden oyunu satın alabilecekler. Epic Games şu an oldukça iddialı ilerliyor ve önümüzdeki süreçte pazarda daha geniş bir paya sahip olacak gibi gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Metro Exodus Artık Epic Games’e Geçti!" bu yazı 29 Ocak 2019 tarihinde saat 13:15 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)