Messenger Uygulamasına Karanlık Mod Desteği Geldi

Blogolik Yazar tarafından 16 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Popüler uygulamalardan Messenger için beklenen karanlık mod desteği en sonunda resmi olarak sunuldu.

Hem göz hem de AMOLED dostu bir deneyim sunacak şekilde çalışan karanlık mod bir süredir bazı Messenger kullanıcıları tarafından zaten test ediliyordu. Ayarlar menüsünde yer alan ancak aktif olmayan bu özellik şimdi kademeli olarak tüm dünyaya yayılıyor.

Messenger profil fotoğrafınıza dokunarak normal mod ve karanlık mod arasında geçiş yapacağınız seçeneği burada bulabileceksiniz. Bunun yanı sıra herhangi bir sohbette arkadaşınıza hilal emojisi atarak bazı kullanıcılarda gizli olan karanlık mod özelliğini aktif edebilirsiniz.

Karanlık mod işlevi henüz size ulaşmadıysa uygulamayı güncellemenizi öneriyoruz. Öte yandan güncelleme henüz ulaşmadıysa bu normal çünkü kademeli olarak sunulmakta.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Messenger Uygulamasına Karanlık Mod Desteği Geldi" bu yazı 16 Nisan 2019 tarihinde saat 22:33 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)