Merakla Beklenen Oyunun Duyurusu Yapıldı

Blogolik Yazar tarafından 9 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Farklı tarzıyla dikkat çekmeyi başaran The Stanley Parable, şimdi de The Stanley Parable Ultra Deluxe içeriği ile geliyor.

17 Ekim 2013 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan The Stanley Parable, birçok oyuncunun beğenisini kazanmış başarılı bir yapım. Zaten, muhtemelen bu oyunu duymamış olan da kalmamıştır. Şimdi sizlerle paylaşmakta olduğumuz haber ise fazlasıyla sevindirici cinsten. Crows Crows Crows ekibi, The Stanley Parable Ultra Deluxe duyurusu yaptı. The Stanley Parable Ultra Deluxe hakkında detaylar da verildi fakat detaylara geçmeden önce sizleri hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız fragman ile baş başa bırakalım önce.

The Stanley Parable Ultra Deluxe hakkında verilen bilgilere göre yolda olan yapım, ilk oynadığımız haline göre daha farklı olacak. Verilen bilgilere göre, bizleri daha fazla içerik bekliyor olacak. İçerikten kastımız ise, daha fazla son. Yani, anlatıcı ile Stanley’in macerasına daha fazla tanıklık edeceğiz. Yıllar önce beğenimizi fazlasıyla kazanmış olan The Stanley Parable’ın 2019 yılında tekrar karşımıza çıkıyor olması fazlasıyla güzel bir durum. Bakalım yeni Parable içeriği de etkileyici olmayı başarabilecek mi?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Merakla Beklenen Oyunun Duyurusu Yapıldı" bu yazı 9 Aralık 2018 tarihinde saat 15:24 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)