Meizu, 17 Serisi İçin Yeni Güncellemesini Paylaştı

Blogolik Yazar tarafından 13 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Meizu şirketi, Meizu 17 serisine yönelik olarak bir süredir hazırladığı güncellemeyi yayınladı.

Huawei, Samsung ve Xiaomi gibi büyük şirketler, bildiğiniz üzere bu yıl piyasaya sürdükleri amiral gemilerinde, 90 ve 120Hz gibi yüksek ekran yenileme hızlarına yer verdiler. Son olarak Çinli teknoloji devi Meizu ‘da geçtiğimiz haftalarda bu akıma katıldı ve 17 serisini 90Hz‘lik ekran tazeleme oranı ile piyasaya sürdü. Ancak bu rakamlar kullanıcıları pek tatmin etmedi. Bunun üzerine Meizu‘da bugün yayınladığı yeni bir güncelleme ile her iki telefonunun ekran yenileme hızını 90Hz‘den 120Hz‘ye çıkararak, ”siz kafanızı yormayın biz buradayız” dedi.

803.84MB boyutuna sahip olan bu güncelleme, Flyme 8.1.1.0A yapı numarasına dayanıyor ve her iki cihaz içinde 120Hz ekran yenileme hızını getiriyor.

Bunun yanı sıra Çinli şirket Meizu 17 Pro için başka yeniliklerde getirdi. Hadi şimdi gelin bu yeniliklere bir göz atalım:

Ekran yenileme hızı 90Hz’den 120Hz’ye yükseltildi
DC Karartma modu eklendi
129 ° ultra geniş kameraya kolay erişim eklendi
HDR video oynatımı destekleniyor
Ekran açıkken hızlı şarj dolumu yapılabilecek

Güncellemeyi indirmeden önce internet kota sıkıntınızın olup olmadığını analiz etmenizi tavsiye ederiz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Meizu, 17 Serisi İçin Yeni Güncellemesini Paylaştı" bu yazı 13 Mayıs 2020 tarihinde saat 23:41 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)