Meizu 16s Zarif ve İnce Yapısıyla Dikkat Çekecek

Blogolik Yazar tarafından 21 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Yeni Meizu 16s zarif, ince çerçeveleriyle farkını göstermeye geliyor.

Meizu 16th’a benzer bir tasarımın, fakat ekran / kasa tarafında daha iyi bir oranın olacağını gösteriyor. Meizu 16th modellerinde çentik yoktu ve tasarım dili birçok kişinin beğenisini kazandı.

Meizu 16s özellikleri ve fiyatı
Tasarım ekran çerçeveleri dışında aynı kalacak, ancak asıl gelişimi donanım tarafında göreceğiz. Arkada bu defa üçlü kamera paketi göreceğiz. Parmak izi tarayıcısı bir kez daha ekran altında, arkadaki ana kamera 48 megapiksel çözünürlüklü (Sony IMX586) olacak. Üstelik telefonun işlemci biriminde bu defa Snapdragon 855’i göreceğiz.

Telefonun 6 GB RAM +128 GB dahili depolama alanı bulunan sürümünün hangi fiyattan satışa çıkarılacağı da sızdırıldı. Sızıntılara göre telefonun fiyatı 495 Dolar seviyesinde olacak.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Meizu 16s Zarif ve İnce Yapısıyla Dikkat Çekecek" bu yazı 21 Mart 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)