Meizu 16S Pro Üretiminin Durdurulmasına Dair Önemli Karar!

Blogolik Yazar tarafından 20 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Meizu cephesinde Meizu 16S Pro ve Meizu 17 hakkında önemli kararlar alındı.

Meizu 17 (M17) 22 Nisan tarihinde resmen tanıtılacak. Telefon bize ne sunuyor bunları daha önceki haberlerimizde sizlerle paylaştık ve bugün de Meizu tarafından resmi olarak oldukça önemli bir açıklama yapıldı. Zira gelen bilgilere göre Meizu, özellikle Asya pazarında büyük satış rakamlarına ulaştığı Meizu 16s Pro üretimine son vermeye karar verdi.

Bu aslına bakarsanız oldukça mantıklı bir karar zira Meizu kendi üretimini kendisi yapan bir üretici ve anladığımız kadarıyla üretim bantlarının birden fazla gelecek olan M17 doldurmuş durumda. Telefonu bir normal versiyonu bir de Pro versiyonu gelecek. Meizu‘nun bir de lite modeli yapacağı da şimdiden konuşuluyor.

Bize sorarsanız bu karar yanlış bir karar zira Meizu 16s Pro Snapdragon 855+ yonga seti ve fiyatı ile halen rekabetçi bir ürün olup farklı pazarlara şirketin farklı fiyatlarla girmesini sağlayabilirdi diye düşünüyoruz. Bakalım Meizu’nun seçtiği yol ve hamleler ne gibi sonuçlar doğuracak?

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Meizu 16S Pro Üretiminin Durdurulmasına Dair Önemli Karar!" bu yazı 20 Nisan 2020 tarihinde saat 22:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)