Maydanozun Kürü Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir?

Blogolik Yazar tarafından 7 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Maydanozun Kürü Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir?

Maydanoz dünyaca ünlü bir sebzedir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Mezeler, sulu yemekler, salatalar maydanozun başlıca kullanıldığı yemeklerdendir. Maydanoz bitkisi kereviz ile akrabadır.

Faydaları

Maydanoz kürü bakım kürüdür. Tek bir noktaya değil vücudun pek çok organına ve sistemine canlılık kazandıracak bir işlemdir. Ancak, burada önemli bir nokta maydanozların doğal olmasıdır. Bilindiği gibi doğal olan her şey doğal olmayanlara göre çok daha faydalıdır. Maydanoz suyu ile yapılacak olan maydanoz kürü, kan dolaşımını da düzenliyor.

Yapımı

15-16 sap maydanoz- 1 tane limon ve 1 su bardağı su gerekli malzemelerdir. Sabahları tüketilmesi gerekir. Maydanozlar blender konur ve suyu çıkana kadar parçalanır. Üzerine limon suyu ve bir bardak su eklenerek içilir. Bu işlem kahvaltıdan yarım saat önce yapılmalıdır. Elde ettiğiniz maydanoz suyu aç karnına içilmelidir.

1 sene önce yazılmıştır.
"Maydanozun Kürü Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir?" bu yazı 7 Aralık 2017 tarihinde saat 01:16 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 27 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)