Mate X2 Yeni Sertifikasıyla Gündeme Geldi

Blogolik Yazar tarafından 30 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei’nin Mate X2 akıllı telefonu hakkında yeni gelişmeler yaşandı. İşte habere dair ayrıntılar…

Mate X‘in ikinci bir sürümünü olan ikinci nesil Mate X modelini şuan için sadece Çin’de piyasaya sürdü. Hatırlayacak olursanız diğer üreticilerde kendi katlanabilir telefonlarını tanıtmıştı. Bunlardan biri Motorola RAZR ve Samsung Galaxy Fold oldu. Bugün ise bir anda Huawei Mate X2 haberleri gelmeye başladı.

Huawei Mate X 2’yi bu cihazlardan ayıran farkı ise diğer cihazlar gibi içe doğru değilde dışa doğru katlanıyor olması. Ayrıca cihazın teknik özelliklerine gelecek olursak 8 GB’a kadar RAM ve Kirin 980 ile diğer amiral gemisi telefonları gibi güçlü bir işlemciye sahip olacağı söyleniyor. Buna ek olarak ilerleyen zamanlar da şirket’in tam versiyon ve yeni sürüm Mate X’i piyasaya süreceği zaman yenilenmiş Kirin 990 kullanacağı’da gelen bilgiler arasında.

Huawei, Çinli CCC haber portalının yaptığı haberine göre TAH-AN00m model numarasına sahip yani (Mate X 2’nin kısaltmış kodu) olan cihazı için iyileştirilmiş 20V / 3.25A (65W) şarj sertifikası aldığını söylüyor. Hatırlayacaksınız ki Huawei, P40 serisinin de 65 Watt hızlı şarj desteği ile geleceğini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate X2 Yeni Sertifikasıyla Gündeme Geldi" bu yazı 30 Aralık 2019 tarihinde saat 22:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)