Mate 40 Hoparlör Yapısı İle Taktir Toplayacak

Blogolik Yazar tarafından 4 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei Mate 40 akılı telefonunda çift hoparlör sistemine yer vermeyi planlıyor. İşte habere dair ayrıntılar…

Çinli teknoloji devi Huawei, yeni Mate 40 serisi için artık gün saymaya başladı. Cihazların tanıtım tarihi yaklaştıkça sızıntıları da haliyle bir o kadar artıyor. Geçtiğimiz günlerde ekran altı kamera ile geleceği söylenen Mate 40 serisinin, şimdi de muhteşem ses deneyimi sunan, streo hoparlör ile geleceği ortaya çıktı.

Yabancı kaynaktan gelen son raporlara göre Mate 40 serisi, kullanıcılara daha iyi bir ses deneyimi sunmak için, tıpkı Mate 20X‘te olduğu gibi çift hoparlörler ile gelecek. Beşli ızgara tasarımına sahip olan bu hoparlörler, iddialara göre Dolby Atmos ses sistemini de destekleyecek.

Eğer söylendiği gibi bu cihaz, Mate 20X gibi çift hoparlör ve Dolby Atmos desteği ile gelirse; şüphesiz DxOMark testlerinde rakip tanımadan zirveye yerleşecektir. Bu da rakiplerine karşı çok önemli bir gözdağı olacaktır.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 40 Hoparlör Yapısı İle Taktir Toplayacak" bu yazı 4 Temmuz 2020 tarihinde saat 22:30 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)