Mate 30 Telefonu Ne Zaman Çıkacak?

Blogolik Yazar tarafından 28 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Mate 30’un çıkış tarihine dair son detaylar…

Malezya’da yapılan bilgilendirme toplantısında bir Huawei yetkilisi Mate 30 için test sürecinin başladığını onayladı. Yöneticiye göre telefon serisi eylül ya da ekim ayı içerisinde piyasaya sürülecek.

Şu ana kadar gelen bilgilere bakılırsa Mate 30 serisi %20 daha fazla transistör barındıran 7nm EUV sürecinde geliştirilen Kirin 985 işlemcisinden güç alacak. Yeni nesil işlemci, Kirin 980 ile aynı CPU ve GPU mimarisini kullanacak olsa da, hem transistör yoğunluğu hem de saat frekanslarındaki artış nedeniyle daha iyi bir performans ortaya koyacaktır.

Yine yakın zamanda ortaya çıkan bir patent başvurusunda Mate 30 olduğu tahmin edilen bir telefonda arkada kamera ve LED flaş için ayrılan boşluğun Mate 20’den daha büyük olduğu görüldü. Bu da kamera konusunda bazı iyileştirmelerin olduğunu gösteriyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 30 Telefonu Ne Zaman Çıkacak?" bu yazı 28 Mart 2019 tarihinde saat 22:24 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)