Mate 30 Pro Alanlara Akıllı Saat Hediye Edilecek

Blogolik Yazar tarafından 15 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei yeni bir kampanyayla karşımıza çıktı. Mate 30 Pro akıllı telefonunu satın alanlara akıllı saat hediye ediyor.

Huawei bildiğiniz üzere Google uygulamalarından yoksun Mate 30 Pro serisini Avrupa pazarında satışa sundu. Telefonda bildiğiniz üzere Google uygulamaları yok ve bundan dolayı da üretici satış yapmakta zorlanıyor. Evet, Çin’de Mate 30 Pro büyük satış rakamlarına ulaştı ama Avrupalı kullanıcılar telefonu almaktan çekiniyor. Bundan dolayı da Huawei bir kampanya yaparak 229€ değerindeki Huawei Watch GT 2 hediyesini telefonun yanında vermeye başladı.

Mate 30 Pro Avrupa‘da 1099€ seviyesinden satılıyor. Hediye fiyatını çıkartırsak; 870€ gibi bir fiyata geliyor ki; bu fiyatta ciddi anlamda iyi bir fiyat. Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanan Mate 30 Pro’dan aynen böyle bir kampanyayı ülkemizde de yapmasını bekliyoruz. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bekleyip görelim.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 30 Pro Alanlara Akıllı Saat Hediye Edilecek" bu yazı 15 Aralık 2019 tarihinde saat 22:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)