Mate 30 İle İlgili Şirket CEO’sundan Önemli Bir Açıklama Geldi

Blogolik Yazar tarafından 30 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei Mate 30 akıllı telefonuna dair resmi bir bilgi paylaşıldı. İşte ayrıntılar…

Huawei CEO’su Richard Yu’ya sorulan bir soru üzerine CEO; P30 serisinde 5G modelin olmayacağı, ancak Mate 30 serisinde 5G desteği sunmayı düşündüklerini belirtti. Huawei’in yakın zamanda duyurduğu katlanabilir telefonun 5G desteği içerdiğini yerini gelmişken belirtelim.

Yu, bunun yanında şu an 5G ağını bekleyenlerin azınlıkta olduğunu belirtiyor. 4G’nin yeterince iyi olduğunu ifade eden CEO, P30 serisinde kullanılan kameralara övgüler yağdırdı. CEO ayrıca Avrupa’da 5G için esas yılın 2020 olacağını ifade etti.

uawei bir sonraki amiral gemi telefonu için kolları sıvamış durumda. Dörtlü arka kameranın kullanılacağı telefonda sensör dizilimi Mate 20 serisiyle benzerlik gösterecek. Telefonlara 7nm EUV sürecinde geliştirilen Kirin 985 işlemcisi güç verecek. Böylece selefine göre daha güçlü olacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 30 İle İlgili Şirket CEO’sundan Önemli Bir Açıklama Geldi" bu yazı 30 Mart 2019 tarihinde saat 22:39 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)