Mate 20X 5G Telefonuna Dair Sürpriz Gelişmeler

Blogolik Yazar tarafından 23 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, Mate 20X 5G akıllı telefonuna dair yeni bir karar aldı.

Huawe’yei bir darbe bu defa Avrupa’dan geldi. Pek çok Avrupa ülkesinin Çin devinin cihazlarını 5G ağlarından çıkarmaya hazır olacağı haberi sıcaklığını korurken bu yönde ilk adım İngiliz operatörlerden geldi.

Vodafone UK ve EE, Mate 20 X’in 5G versiyonunu ürün kataloglarından çıkardı. Vodafone UK, uzun vadede teknik destek sağlayamayacağı bir akıllı telefonu satışa sunma fikrine sıcak bakmıyor. Avrupa’daki birçok operatörün benzer bir yaklaşım sergileyeceği ortada. Yasak her ne kadar 19 Ağustos tarihine kadar uzatılsa da, 19 Ağustos sonrasında ne olacağı belirsizliğini koruyor.

Bu arada, teknolojik ürünlerin alım satımını yapan İngiliz sitesi Music Magpie, Huawei akıllı telefonlarını satmak isteyen kullanıcıların sayısında önemli bir artış olduğunu bildirdi. Sadece geçen pazartesi, satış tekliflerinde % 154’lük bir artış olduğu ve aynı eğilimin diğer Avrupa ülkelerine de yansıyacağı gelen bilgiler arasında. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 20X 5G Telefonuna Dair Sürpriz Gelişmeler" bu yazı 23 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:09 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)