Mate 20 X Rekabetçi Fiyatıyla Avrupa Pazarındaki Yerini Aldı

Blogolik Yazar tarafından 5 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Yeni Huawei Mate 20 X akıllı telefonu iddialı bir fiyattan Avrupa’ya açıldı.

Daha önce Asya pazarına yönelik olduğu belirtilen Huawei Mate 20 X sürpriz bir şekilde Avrupa’da satışa sunuldu. İngiltere’de bir perakendeci dev ekranlı telefonun satışına başladı. 6GB RAM ve 128GB dahili depolamaya sahip olan telefonun İngiltere fiyatı 799 £ (yaklaşık 5.430 TL) olarak açıklandı. Mate 20 Pro ile kıyaslandığında Mate 20 X’in fiyatı 100 £ daha ucuz görünüyor.

Harici satılan kalem desteğine de sahip olan Mate 20 X, Pro model ile kıyaslandığında daha büyük bir AMOLED ekran taşıyor. Parmak izi tarayıcısı arka tarafta olan telefon, Mate 20 Pro’daki üçlü arka kamera sistemine sahip. Dedikodulara göre ürün yakında paralel ithalat yoluyla ülkemizde de satışa çıkarılacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 20 X Rekabetçi Fiyatıyla Avrupa Pazarındaki Yerini Aldı" bu yazı 5 Ocak 2019 tarihinde saat 17:56 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)