Mate 20 Telefonu Yeni Yazılım Güncellemesi Aldı

Blogolik Yazar tarafından 14 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei Mate 20 akıllı telefonu için Android güncellemesi paylaşıldı. İşte ayrıntılar…

Çinli teknoloji devi Huawei, P40 serisi ile beraber duyurduğu EMUI 10.1 güncellemesini tüm hızıyla dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Mate 30 serisi için yayınlanan bu güncelleme, şimdi de Mate 20 ve Mate 20 Pro cihazları için geliyor. EMUI 10.1.0.160 yapı numarasına dayanan güncelleme, üçüncü taraf uygulamaların artık akıllı bölünmüş ekran ile desteklenmesini sağlıyor. Ayrıca, Wlan bağlantısının kararlılık sorunlarını da ele alıyor. Buna ek olarak, Huawei Tüketici Servis Hattı numarası da 950800 olarak değiştirildi ( Çinli kullanıcılar için).

Son olarak yayınlanan bu güncelleme, hoparlör ile ilgili ses sorunlarını çözüyor ve Mayıs 2020 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Ayrıca, Avrupa kullanıcıları için de EMUI 10.1 güncellemesi önümüzdeki haftalarda resmi olarak yayınlanmaya başlayacaktır. Böylece sizler de güncellemeyi cihazlarınıza yükleyebileceksiniz.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 20 Telefonu Yeni Yazılım Güncellemesi Aldı" bu yazı 14 Haziran 2020 tarihinde saat 21:53 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)