Mate 20 Pro telefonu için yeni yazılım güncellemesi yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 26 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Günümüzün önde gelen akıllı telefonlarından Mate 20 Pro için yeni bir yazılım güncellemesine yer verildi.

Amiral gemi telefon için bu defa mart ayı güncellemesinin dağıtımına başlandı. 9.0.0.224 (C675E14R1P17) yapı numarasını taşıyan yeni yazılım 130 MB büyüklüğünde.

Güncelleme ayrıntılarına bakıldığında sadece sistem güvenlik düzeyinin Mart 2019’a yükseltildiğinden söz ediliyor. Ek olarak güncelleme içerisinde çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemizde de dağıtılmasını bekliyoruz. Dilerseniz telefonunuzda Ayarlar menüsünden güncelleme sorgulatma işlemini yapabilirsiniz.

Son olarak Mate 20 Pro’nun mayıs ayında dağıtılması planlanan Android Q kamu beta programında yer alması beklenen telefonlardan biri olacağı iddia ediliyor. Huawei bu tarz güncellemeleri sık sık yayınlayarak da kullanıcıların gönlünü fethediyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 20 Pro telefonu için yeni yazılım güncellemesi yayınlandı" bu yazı 26 Mart 2019 tarihinde saat 22:45 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)