Mate 20 Pro İçin Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 14 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei , Mate 20 Pro için yazılım güncellemesi paylaştı.

Huawei’in ilk kez P30 serisi telefonlarda yer verdiği EMUI 9.1 sürümünün diğer telefonlara sunulmasına başlandı. Buradaki haberimizde EMUI 9.1 yedi Huawei telefon için hazırlandığını belirttik. Çok geçmeden Mate 20 serisi bu güncellemeyi almaya başladı. Bu modeller arasında sadece Huawei Mate 20 Pro ülkemize resmen giriş yaptı.

EMUI 9.1 beta güncellemesi şu an Çin’de kullanıcılar tarafından indirilebiliyor. Beta çalışmalarının ne kadar süreceği belli değil, ancak birkaç hafta içerisinde tamamlanacağı tahmin ediliyor.

EMUI 9.1 sürümünde birçok yeni özellik ve geliştirme yer alıyor. Kullanıcı arabirimi artık daha gerçekçi ve birçok uygulama simgesi elden geçirilmiş görünüyor. Huawei’in yeni Ark Derleyicisi sayesinde tüm sistem artık daha basit ve optimize edildi. Bu yeni gelişme arayüz performansını % 24, yanıt verme oranını % 44 ve üçüncü parti uygulamaların performansını % 60 arttırıyor.

Mate 20 Pro şu an ülkemizde önemli bir fiyat indirimiyle satılıyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 20 Pro İçin Güncelleme Çıktı" bu yazı 14 Nisan 2019 tarihinde saat 21:37 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)