Mate 10 Serisi İçin Android Oreo ve Arayüz Güncellemesi Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 17 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, Mate 10 akıllı telefonlarına yeni bir güncelleme paylaştı. Mate 10 ve Mate 10 Pro akıllı telefonları Oreo ve EMUI güncellemesi aldı.

Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro için önemli güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Huawei her iki telefon için bu defa Android 8.1/EMUI 8.1 güncellemesini başlattı. Mate serisi telefonlar için yakın zamana bakıldığında birçok önemli güncelleme dağıtıma sunuldu.Telefonlar mart ayında yüz tanıma teknolojisiyle, mayıs ayında kamera performansını artıran süper gece sahne moduyla, haziran ayında ise Çin’de GPU Turbo güncellemesiyle tanıştı.

Her iki telefon için dağıtıma sunulan en son güncellemeye bakıldığında kamera ve genel sistem kararlılığına ilişkin önemli geliştirmeler göz çarpıyor. Güncelleme sonrası Mate 10 modellerle artık 720p 960fps ağır çekim video kaydı yapılabilecek. Gelişmiş yapay zekalı fotoğrafçılık ve 3D efektleri güncellemeyle beraber telefonların olmazsa olmaz özelliklerinden biri olacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mate 10 Serisi İçin Android Oreo ve Arayüz Güncellemesi Yayınlandı" bu yazı 17 Temmuz 2018 tarihinde saat 14:50 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)