Mason Nedir? Mason Olan Ünlüler Kimlerdir ?

Blogolik Yazar tarafından 29 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır.

Mason Nedir? Mason Olan Ünlüler Kimlerdir ?
Mason Nedir
, Mason kelime anlamına bakacak olursak taşçı, duvarcı gibi anlamdırılmaktadır. Günümüzde ise Mason değişik algılarda yorumlanmakta ve asıl amacından çok tarikat olarak adlandırılmaktadır. Bu gruplar genelde sevilmeyen ve bu gruba üye olan kişilerinde insanlara zarar vereceği düşüncesi hakimdir.

Mason kelimesinin tarihine inecek olursak  16. ve 17. yüzyılın sonlarında kurulmuş gibi bir izlenim var fakat asıl olarak 24 Haziran 1717 yılında ingiltere’de dört lonca’nın bir araya gelmesi ile kurulmuştur ve o şekilde gelişimini sürdürmüştür.

 Mason Olan Ünlüler Kimlerdir ?

Peki ama Mason ve illuminati’ye hizmet eden ünlüler kimlerdir diye merak ediyorsanız. Sizin için araştırdık. Aslında bunları sizlerde izlediğiniz kliplerde kolaylıkla görebilirsiniz. Mason olanlar kliplerinde illa ki kullandığı ses yada objeler ile kendilerini ele vermektedirler. En son örneğini Katy Perry – Dark Horse Klibi genel olarak masonik simgeler içeriyor ve pek çok materyal bir arada. İsterseniz klibi açıp izleyin tekrar dikkat etmediğiniz şeylere bir de bu gözle bakın.

Lady Gaga :
Lady Gaga

JAY-Z :

NEW YORK, NY - JULY 03: Jay-Z attends the "Magna Carta Holy Grail" album release party at Pier 41 - Liberty Warehouse on July 3, 2013 in the Brooklyn borough of New York City. (Photo by Paul Zimmerman/WireImage)

MADONNA :

MADONNA
Rihanna :
Rihanna

3 sene önce yazılmıştır.
"Mason Nedir? Mason Olan Ünlüler Kimlerdir ?" bu yazı 29 Şubat 2016 tarihinde saat 21:09 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 197 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)