Mario Kart Tour Büyük Bir Başarıya İmza Attı

Blogolik Yazar tarafından 29 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyun Mario Kart Tour, satış tarafındaki performansıyla ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Sensor Tower’ın raporuna göre, Nintendo’nun mobil Mario Kart oyunu Mario Kart Tour ilk ayında iOS ve Android üzerinde toplam 123.9 milyon defa indirildi. Oyuncular 25 Eylül’den bu yana oyuna $37.4 milyon harcadı.

Mario Kart Tour ilk ay performansı açısından Nintendo’nun en çok indirilen mobil oyunu oldu. Ona en yakın oyun 21.8 milyon indirme ile Super Mario Run.

Fakat gelir açısından Mario Kart Tour ikinci sırada kalıyor. Fire Emblem Heroes çıkış ayında $67.6 milyon gelir elde etti. Oyuncu başına para harcama verilerinde ise $16.50 ile Dragalia Lost en başta geliyor. Bir Mario Kart Tour oyuncusu ortalama $0.26 harcamış.

Direkt olarak Nintendo’nun oyunu olmasa da Pokemon GO ilk ayında 163 milyondan fazla indirildi. Ayrıca Pokemon GO çıkışında sadece belirli bölgelerde indirmeye sunulmuştu ve buna rağmen böyle devasa bir rakamın söz konusu olduğunu da belirtmek gerekiyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mario Kart Tour Büyük Bir Başarıya İmza Attı" bu yazı 29 Ekim 2019 tarihinde saat 08:55 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)