Maksimum Kazanç İçin Adsense Reklam Yerleşimi

Blogolik Yazar tarafından 26 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Maksimum Kazanç İçin Adsense Reklam Yerleşimi
Web sitesi ve blog kullanıcıları için en önemli gelir kaynaklarından bir tanesi de adsense dir.Adsenseden daha fazla gelir elde edebilmek için sürekli değişik yerleşim biçimleri deniyorsunuz ama bir türlü başarılı olamıyorsanız sizler için bu yazımızda nasıl Adesenseden daha fazla gelir elde edersiniz bu konu üzerinde duracağız.Bazen az trafik ile bile sizden fazla kazanan insanları görmek sinir bozucu olabilir sizlerde bir kaç düzenleme ile iyi paralar kazanabilirsiniz.

1-Header
Header kısmı adsense den en çok gelir elde edilen kısımlarından bir tanesidir. Sitenize giren insanların ilk izlenimleri burası olacağı için en çok tıklanılan alanların başında gelmektedir.Bu alana 468 x 60 ya da 720 x 90 reklam birimlerinden birini seçebilirsiniz.

2-Yazı içi reklam
En çok tık alan yerlerden bir tanesi de yazı içine yerleştirilen reklamlardır. En popüler yerleşim yerlerinden bir tanesidir.Sizlerde makale aralarına veya üst yazı başlangıcında sola dayalı bir şekilde reklam yerleşimi yapabilirsiniz.Bu reklam biçiminde Bu alanda 300 x 250 ya da 336  x 280 reklam birimini kullanabilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Maksimum Kazanç İçin Adsense Reklam Yerleşimi" bu yazı 26 Ekim 2015 tarihinde saat 23:29 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 123 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)