Makarna Sosları Nasıl Hazırlanır?

Blogolik Yazar tarafından 9 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Makarna Sosları Nasıl Hazırlanır?

Hanımların aklına bir şey gelmeyince hele bir de çocukları seviyorsa vazgeçilmez yemek seçimlerinin başında makarna gelmektedir. Neticede Hem hazırlaması kolay pratik ve çabuk yapılan bir yemek olduğundan endüstride bu yönde önlemlerini alıp makarna ve sos üretimini çeşitlendirerek makarna severlerin tercihlerine bırakmıştır.

Makarna Tipine Göre Sos Seçimi

Makarnaların boru ve spagetti yani çubuk makarna gibi çeşitleri bulunmaktadır. Genellikle Türk mutfağında, yoğurtlu, salçalı, sarımsaklı yoğurtlu Ton balıklı, kıymalı, soğanlı kıymalı, tavuklu, mantarlı, gibi sos çeşitleri sıklıkla kullanılmaktadır. Bunların yapılış şekilleri oldukça basit olup sadece uygun malzemeleri tavada ısıtıp kavurarak sıcak makarnanın üstüne döküp servis edebilirsiniz. Yoğurtlu soslar için tavada kavurmaya ya da ısıtmaya ihtiyaç yoktur.

2 sene önce yazılmıştır.
"Makarna Sosları Nasıl Hazırlanır?" bu yazı 9 Aralık 2017 tarihinde saat 10:29 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)