Mafia 3 indir

denizli tarafından 21 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Serinin hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen Mafia 3‘ün bugün yayınlanan yeni hikaye fragmanıyla beraber çıkış tarihi belli oldu! Bol aksiyonlu bir video ve sonrasında beliren çıkış tarihiyle Mafia 3’ü şimdiden ön sipariş edebilirsiniz.

Yıllardır beklenen Mafia 3 nihayetinde resmi çıkış tarihiyle karşımızda! One Way Road isimli hikaye fragmanının nihayetinde beliren 7 Ekim tarihi, bu arada oyunun ön siparişini de açarak oyun gündemine bomba gibi düştü. Geçtiğimiz yıl söylentiler arasında geçen mayıs başı tarihi de böylelikle tekzip etmiş oldu. Şayet Mafia 3 için rastgele bir ertelenme vaziyeti olmazsa -Allah savunsun!- oyun 7 Ekim 2016‘da resmi olarak PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkacak.

2016’nın ilk Mafia 3 videosuyla birlikte oyundaki geliştirmelerin ciddi boyuta eriştiğini görüyoruz. Oynanış ve sinematiklerdeki grafik kalitesi göz alıcı, çatışmalardaki seçenekleriniz ise baş döndürücü. Bilhassa yakın mesafeden silahların namlusu ile videodaki gibi yakın kavga ede girebilecek miyiz merak ediyoruz. Arabayla kovalamaca sahneleri de şimdiden son derece tatmin edici görünüyor.

7 Ekim tarihinden önce oyunu ön sipariş edenlere Family Kick-Back isimli paketin de armağan edileceği izah etti. 3 özel araç ve silahı birleştiren bu paket, Mafia 3’ün ön sipariş bonusu olarak satışa sunuluyor.

 

Ön Sipariş İçin Tıklayınız…

 

3 sene önce yazılmıştır.
"Mafia 3 indir" bu yazı 21 Nisan 2016 tarihinde saat 00:31 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 112 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)