Madfinger Games’den Yeni Mobil Oyun

denizli tarafından 2 Mart 2015 tarihinde yazılmıştır.

Bildiğiniz gibi Dead Trigger’ın geliştiricisi  olan Madfinger Games yeni bir mobil oyun yaptıklarını açıkladı. Oyun Zombie temalı olduğunu tanıtım videosunu yayınladı.

Madfinger Games mobil platformlar için çıkardığı Dead Trigger oyunu ile isminden uzun bir süre söz ettirmişti. Zombi temasına sahip Dead Trigger sunduğu yüksek grafikler ile benchmark testlerinin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarmıştı. Geliştirici firma oyunun bu kadar çok sevilmesi ve popüler olmasından sonra Dead Trigger’ın 2. oyunu ile karşımıza çıkmıştı.

MG, Dead Trigger 2‘ye sunduğu güncellemeler ile oyun severleri mobil cihazlarının başına hapsetmişti. Uzun bir süredir yeni oyun geliştirmeyen Madfinger Games, bugün bu sessizliğini bozdu ve Unkilled‘ı duyurdu.

Unkilled, geliştirici firmanın diğer oyunları gibi yine zombi temasına sahip olacak. Şimdilik sadece tanıtım videosu yayınlanan Unkilled’ın, Oyun Geliştiricileri Konferansı 2015‘te ayrıntıları da gün yüzüne çıkacak

5 sene önce yazılmıştır.
"Madfinger Games’den Yeni Mobil Oyun" bu yazı 2 Mart 2015 tarihinde saat 14:19 sularında "Cep Telefonları,Oyunlar,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 143 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. ömer dedi ki:

   Telefonum agirlastigi icin

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)