Mad Max: Fury Road Sinemalarda

denizli tarafından 21 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Mad Max: Fury Road Sinemalarda
Türkiyede 15 Mayıs 2015 tarihinde vizyona giren olan Mad Max: Fury Road filmi oldukça etkileyici sahnelerle dolu.
Başrollerini Charlize Theron , Tom Hardy , Rosie Huntington-Whiteley , Nicholas Hoult , Nathan Jones paylaştığı ve yönetmenliğini George Miller yaptığı Mad Max: Fury Road adlı filmde aksiyon durmak bilmiyor.Benimde uzun zamandır takip ettiğim ve çıkmasını beklediğim film olan Mad Max 80.yılların içinden çıkıp gelmiş gibi filmi anlamak için tüm serisini izlemenize gerek yok aksiyon ve heyecanın doruğuna çıkın!

Mad Max: Fury Road Konusu
Mad Max serisinin 4.filmi niteliğinde olan film tam 30 yıl aradan sonra yeni serisi izle sizlerle. Aksiyon ve nefes kesen sahneleri ile soluksuz izleyeceğiniz filmde Mel Gibson’la özdeşleşmiş olan Max Rockatansky karakterini Tom Hardy canlandıracak. Fragmanı izlerken bile heyecanlanacaksınız George Miller aksiyon sahneleri ile son yıllarda izlediğiniz filmlerin biraz üstüne çıkmayı başaracaktır. Eski filmleri bile şimdilerde oldukça başarılı bulunan Mad Max serisi gişe rekoru yapacak gibi. Sizde bu filmi gidip sinemada izleyin derim bu film için puanım 10 üzerinden 8.

Mad Max: Fury Road Fragmanı

4 sene önce yazılmıştır.
"Mad Max: Fury Road Sinemalarda" bu yazı 21 Mayıs 2015 tarihinde saat 22:04 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 27 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)