Macbook Pro Broadwell ile Güçlenecek İddiası!

denizli tarafından 8 Mart 2015 tarihinde yazılmıştır.

Apple’ın 9 Mart Pazartesi günü gerçekleşecek “Sprint Foward” etkinliğine yönelik yeni iddialar gelmeye devam ediyor.

Odak noktası Apple Watch olacak etkinlikte Apple’ın birçok ürün grubuna yönelik minör güncellemeleri de aradan çıkarması bekleniyor.

Broadwell’li Macbook Air ve Macbook Pro
İlk akla gelen iki ürün grupları ise 1 yıl önce güncelleme alan Macbook Air ve en son sonbahar aylarında güncellene Macbook Pro. Her iki cihaz da hali hazırda Intel’in Haswell çiplerini kullanıyor. Klasik güncelleme döngüsünde Apple, Intel’in en son mimarisini vakit kaybetmeden Mac’lere entegre ediyor.

15-03/07/maxresdefault-1.jpg

Hangi Mac’lere gelecek?
Bu bilgiler ışığında Mac’lerin Broadwell’e geçmesine kesin gözüyle bakılabilir. Buradaki haberimizde yer verdiğimiz ekran görüntüleri de Macbook Air için bu ihtimali destekler nitelikteydi. Bugün yaşanan bir gelişme Broadwell güncellemesinin Macbook Pro için de gerçekleşebileceği beklentisini doğurdu.

Teslimat süresi düştü
Apple’ın Birleşik Devletler, Kanada ve Meksika sitesinde, Macbook Air ve Macbook Pro için teslimat süresi 1 güne kadar düştü. Bu gelişme, yeni cihazlar öncesi Apple’ın mevcut ürünlerin stoklarını eritmeye yönelik bir hamlesi olduğu düşünülüyor. Bakalım pazartesi günü yeni Macbook Air ve Macbook Pro’ları görebilecek miyiz?

5 sene önce yazılmıştır.
"Macbook Pro Broadwell ile Güçlenecek İddiası!" bu yazı 8 Mart 2015 tarihinde saat 12:56 sularında "Genel,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 57 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)