Ma Ma Film Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 13 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ma Ma Film Fragmanı İzle
Türkiye’de 18 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Ma Ma filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Penélope Cruz , Luis Tosar , Asier Etxeandia , Alex Brendemühl , Silvia Abascal paylaştığı ve yönetmenliğini Julio Medem yaptığı Ma Ma adlı filmde işini kaybeden bir öğretmenin hayat hikayesi anlatılıyor. 111 dakika sürecek olan bu Dram tarzında ki filmi 18 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Ma Ma Film Konusu
İşsiz kalmış bir öğretmen olan Magda (Penélope Cruz) yeni aldığı bir haber ile de meme kanserine yakalandığını öğrenmiştir.Tüm bunların üzerine bir de eşi Julian ile evliliği bitmek üzeredir. Ancak oğlunun futbol maçına gittiği bir gün tanıştığı Arturo (Luis Tosar) ile çok farklı bir arkadaşlığı başlar. Nitekim tanışmalarından kısa süre sonra Arturo kızını bir trafik kazasında kaybeder ve ikili, kendi trajedilerinde ortak bir teselli aramaya başlarlar. Bundan sonra başlayan olaylar bakalım neler getirecek. Bu güzel filmi 18 Aralık’tan itibaren izleyebilirsiniz.
Ma Ma Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Ma Ma Film Fragmanı İzle" bu yazı 13 Aralık 2015 tarihinde saat 22:58 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 58 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)