Lolo Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 16 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Lolo Film Fragmanı izle
2015 Fransa yapımı olan bu filmin baş rollerinde Julie Delpy , Dany Boon , Vincent Lacoste , Karin Viard , Christophe Vandevelde gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini Julie Delpy’in yaptığı seneryosunu da yine Julie Delpy’in Eugénie Grandval ile paylaştığı Lolo filminde sizleri komedi dolu anlar bekliyor. 99 Dakika sürecek olan bu komedi filmini Türkiye’de 18 Aralık 2015 tarihinden itibaren izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Lolo Film Konusu
Violette (Julie Delpy) 40’lı yaşlarına gelmiş ve boşanmış işine çok düşkün bir modacıdır. En yakın arkadaşı olan Ariane’a (Karin Viard) aşk hayatının hiç iyi gitmediğinden sürekli yakınmaktadır. Ve bir gün kaplıca bölgesinde tanıştığı Jean-Rene (Dany Boon) ile ilişkiye başlarlar. Tabi bu olay özellikle  20 yaşındaki oğlu Lolo (Vincent Lacoste) hiç de hoşuna gitmeyecektir.Bu durumdan dolayı ikisini ayırmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.Aşağıda ki videodan filmin fragmanını izleyebilirsiniz. Film hakkında ki olumlu olumsuz görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Lolo Film Fragmanı izle

5 sene önce yazılmıştır.
"Lolo Film Fragmanı izle" bu yazı 16 Aralık 2015 tarihinde saat 01:30 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 76 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)