Live Photo’ları Gıf Formatına Çevirin!

Blogolik Yazar tarafından 3 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Live Photo’ları Gıf Formatına Çevirin!

iPhone 6S veya iPhone 6S Plus sahibiyseniz siz de artık Live Photo’ları GIF formatına çevirebilirsiniz. Bu özellik Apple’nin insanlara tanıttığı ve sunduğu bir özelliktir. Bu özellikten yararlanmanın ilk koşu iPhone 6S veya iPhone 6S Plus sahibi olmaktan geçiyor. Eğer telefonunuz iPhone 6S veya iPhone 6S Plus ise telefonunuza indireceğiniz “Live GIF’’ adlı uygulama ile artık siz de kolaylıkla Live Photo’ları GIF formatına çevirin!

Live GIF uygulamasını App Store’dan kolayca indirebilir ve bu deneyimi sizde yaşayabilirsiniz. Live GIF uygulaması sayesinde artık beğendiğiniz Live Photo’larınızı, bu fotoları desteklemeyen platformlarda GIF formatına dönüştürerek paylaşabilme imkânına sahip oluyorsunuz. Live Photo’ları GİF formatına çevirin! Sandığınız kadar zor işlem değildir. “Live GIF’’ adlı uygulama sayesinde artık siz de Live Photo’larınızı kolayca GIF formatına çevirebilirsiniz.

Bu özellikten yararlanmanın ilk kuralı ise iPhone 6S veya iPhone 6S Plus sahibi olmak. Çünkü bu özellik sadece iPhone 6S ve iPhone 6S Plus telefonlarda geçerli. Bu telefonlara indireceğiniz “Live GIF’’ adlı uygulama ile artık siz de Live Photo’ları yükleyemediğiniz platformlarda bu fotoları GIF formatına çevirerek yükleyebilirsiniz. Çok basit işlemler sonucu artık siz de istediğiniz Live Photu’nuzu kolayca GIF formatına çevirebilir ve paylaşabilirsiniz. Live GIF adlı uygulama sayesinde artık bundan böyle Live Photo’lar kolayca GIF formatına çevrilebiliyor.

3 sene önce yazılmıştır.
"Live Photo’ları Gıf Formatına Çevirin!" bu yazı 3 Temmuz 2016 tarihinde saat 23:17 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 77 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)