Line Grup Nasıl Kurulur?

Blogolik Yazar tarafından 16 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Line Grup Nasıl Kurulur?
Dünyada ve Ülkemizde en çok kullanılan konuşma ve sohbet programları arasında yer alan Bip uygulaması, WhatsApp uygulaması ve son olarak en çok kullanılan uygulamalardan olan Line hakkında faydalı bilgiler vermeye devam edeceğiz. Line olan bu ilgi günden güne artmaya devam etmektedir. Line uygulaması bildiğiniz gibi yeni güncellemeler ile birlikte artık grup limitleri de 200 kişi olarak belirlendi.

Uygulama şuan da Google Play’de 100 Milyon kişi tarafından indirilmiş durumda.Bu popüler uygulamada WhatsApp ve Bip uygulamasına benzerlik gösteren anlık olarak mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Renk seçimi kötü olan Line uygulaması WhatsApp uygulamasına göre biraz daha gelişmiş, daha çok emoji ve daha çok tema seçeneği vardır. Bu güzel uygulama sayesinde diğer uygulamalarda olduğu gibi gruplar kurarak arkadaşlarınz ve sevdikleriniz hoş vakit geçirebilirsiniz. Line uygulaması tüm bunların yanı sıra arkadaşlarınız ile konuşmanızı da sağlayan güzel bir uygulamadır.

Line Grup Kurmak
Uygulamayı açın ve ardından üst kısımda yer alan sohbet simgesine tıklayın.
Gelen kişi listesinden eklemek istediklerinizi seçiniz. Daha sonra alt kısımda yer alan yeşil plandaki Sohbet işaretine dokunun ve basitçe grubu oluşturun.

5 sene önce yazılmıştır.
"Line Grup Nasıl Kurulur?" bu yazı 16 Mart 2016 tarihinde saat 21:45 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 413 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)