Life Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 2 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Life Film Fragmanı izle,Life Film izle

Türkiye’de 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren Life filmi bir kaç hafta daha vizyonda kalmaya devam
edecek sizlerde sinemaya giderek filmi izleme şansını elde edebilirsiniz.Baş rollerini Robert Pattinson , Dane DeHaan , Ben Kingsley , Alessandra Mastronardi , Joel Edgerton paylaştığı ve yönetmenliğini Anton Corbijn yaptığı Life adlı filmde gerçek yaşanan olaylardan esinlenerek yapılan bir senaryo ele alınmış.

Life Filmi Konusu
Magnum Fotoğraf Ajansı’nda çalışan Dennis Stock (Robert Pattinson) bir fotoğrafçıdır. ileride ünlü olacak olan bir oyuncu olan James Dean’de (Dane DeHaan) da gördüğü ışık sonrasında onunla çalışmak ister. Bu ikili çalışmadan ziyade güzel bir arkadaşlık kuracaklardır. James’in kısa sürede şöhreti artacaktır ve arakdaşlıklarında da ilerleme olacaktır.Filmin fragmanını sizler için paylaşıyoruz. Life Film izle,Life Film fragmanı izle,Life filmini ilk siz izlemek için 4 aralıkta sinemalarda yerinizi şimdiden ayırtın!
Life Filmi Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Life Film Fragmanı izle" bu yazı 2 Aralık 2015 tarihinde saat 01:25 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 79 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)