LG V30 İçin Yeni Oreo Güncellemesi Çıkıyor

Blogolik Yazar tarafından 6 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

V30 kullanıcıları için önemli bir müjde ortaya çıktı. LG V30 akıllı telefonu için Oreo yazılım güncellemesi geliyor.

Önümüzdeki ay Android P tanıtımı yapılacak olmasına rağmen halen güncelleme alamayan amiral gemisi modeller var. Bunlardan birisi olan LG V30 Android Oreo güncellemesine nihayet kavuşuyor. LG V30 kullanıcılarının merakla beklediği güncelleme Güney Kore’de başladı ve kısa süre içinde globalde de pazara sunulacak.

LG V30 Android Oreo güncellemesi nasıl yüklenecek?
Güncelleme OTA yoluyla dağıtılacak ama paralel ithalat yoluyla alınan telefonların mutlaka LG Bridge uygulaması ile güncellemeyi kontrol etmelerini öneriyoruz. Üreticiler bu güncellemeleri daha hızlı kullanıcılara sunmalı yoksa böyle bir güncelleme hızı ile gidilirse Android ekosistemi kısa bir süre içinde çöplük haline gelecektir. Yeni telefonların Android P ile tanıtılacağı düşünüldüğünde bu yılın orta segment telefonlarının ne zaman güncelleme alacakları da maalesef belli değil. Yazılım güncellemesi tarafından açıkçası neler yaşanacağı kolay kolay kestirilebilecek bir durum değil. Bazen hiç umulmayan bir telefon çok sık güncelleme alırken amiral gemileri için aylarca güncelleme gelmediğine şahit olabiliyoruz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"LG V30 İçin Yeni Oreo Güncellemesi Çıkıyor" bu yazı 6 Mayıs 2018 tarihinde saat 17:47 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)