LG, Güncelleme Müjdesini Verdi

Blogolik Yazar tarafından 9 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

LG şirketinden önemli bir açıklama geldi. LG, G7 ThinQ için güncelleme müjdesini verdi.

LG bugün bu Tweeit’i onayladı ve güncellemenin önümüzdeki hafta beta ile geleceğini doğruladı.

LG Electronics, Google’ın en sevdiği işletim sistemi Android 10’u güncellemek için LG OS Ön izleme Programını önümüzdeki hafta G7 ThinQ’da başlatacak. G7 ThinQ için OS Önizleme programı, geçen yıl Ocak ayında Android 9.0 Pie’dan sonra Android 10’dur.
Kaynak

Sizlerde beta programına katılmak istiyorsanız, cihazınızda önceden yüklü olarak gelen Hızlı Yardım uygulamasını kullanarak başvurabilirsiniz. Ayrıca LG bu programla birlikte G7 ThinQ güncellemesinde daha fazla ince ayar yapmasına yardımcı olmak için mümkün olduğunca çok geri bildirim toplamayı umuyor.

LG, son on yılda akıllı telefon sektöründe oldukça önemli işler yapıyor. Şirket, bir zamanlar Android dünyasınında LG G5 ve Video merkezli LG V serisi akıllı telefonları ile bir ilke imza atmıştı. G7 ThinQ modeli de aslına bakarsanız oldukça güçlü özelliklere sahip bir telefon ancak bazı teknik sorunlarla da anılmakta.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"LG, Güncelleme Müjdesini Verdi" bu yazı 9 Şubat 2020 tarihinde saat 22:15 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)