LG G9 Telefonuna İlişkin Yeni Gelişmeler Var!

Blogolik Yazar tarafından 24 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

LG’nin G serisi için hazırladığı yeni akıllı telefonu LG G9 hakkında önemli bazı gelişmeler meydana geldi. İşte detaylar…

Güney Kore kaynaklı raporlara göre LG G9 gücünü Qualcomm’un yeni orta seviye yonga seti Snapdragon 765G’ten alacak. 1080p çözünürlüğünde 6.7 inçlik bir ekranla gelmesi beklenen telefon 5G teknolojisini de destekleyecek.

4000 mAh kapasitesinde ortalamanın üzerinde bir bataryadan beslenecek olan modelin Mart ayının sonlarına doğru satışa sunulması bekleniyor. Aynı kaynak LG G9 fiyatı hakkında da bazı bilgiler içeriyor. Buna göre LG’nin orta segmentteki yeni modeli yaklaşık olarak 700 dolar gibi bir etikete sahip olacak.

Görünen o ki LG G9 ile birlikte bir devir sona erecek. Şimdiye kadar hep amiral gemisi sınıfında karşımıza çıkan G serisi artık orta segmentte şansını deneyecek. Bakalım orta segmentte başarılı olabilecek mi? Bunu zamanla göreceğiz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"LG G9 Telefonuna İlişkin Yeni Gelişmeler Var!" bu yazı 24 Mart 2020 tarihinde saat 22:34 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)