LG G7 Ses Sistemi İle Diğer Modellerden Hemen Ayrılacak

Blogolik Yazar tarafından 30 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

LG, G7 modeli ile son derece iddialı geliyor. Cihazın özellikle ses kalitesi konusunda çok başarılı olduğu ortaya çıktı.

2 Mayıs’ta resmi duyurusu gerçekleşecek LG G7 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa süre önce telefonda yer alacak işlemci ve ekran detaylarını paylaşan LG, bu defa G7 ThinQ’nun ses özelliklerini paylaştı. LG tarafından aktarılan bilgilere bakılırsa telefon sahip olduğu hoparlör ve ses yetenekleriyle rakipsiz olacak.

LG telefonda Boombox isimli yeni bir hoparlör kullanacak. Boombox sahip olduğu rezonans alanı sayesinde standart bir akıllı telefonda kullanılan hoparlöre göre 10 kat daha yüksek ses sunuyor. Yine LG’ye göre bu hoparlör ile G7, aynı segmentteki telefonlardan 6dB daha fazla ses çıkış sağlıyor. Bas gücü ise iki kat artırılmış. LG bunlara ek olarak cihazı katı bir yüzeye veya kutuya yerleştirdiğinizde basın daha da yükseltilebileceğini ifade ediyor.

Telefonda normal kulaklıklarla bile 7.1’e kadar 3D surround ses efektleri sunan DTS: X desteği yer alacak. Yeri gelmişken belirtelim; G7’de 3.5 mm kulaklık girişi bulunacak.

G7 ThinQ, G6 ve V30 serisi modellerde olduğu gibi distorsiyon oranını %0.0002’ye düşüren ve orijinal sese yakın net bir ses veren Hi-Fi Quad DAC ile birlikte gelir. Aynı zamanda telefon, V30’daki gibi sesin kalitesinden ödün vermeden daha az yer kaplamasını sağlayan MQA (Master Quality Authenticated) standardını destekleyecek.

Cihaz uygun bir fiyattan satışa sunulması halinde epey yüksek bir satış rakamına ulaşabilir.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"LG G7 Ses Sistemi İle Diğer Modellerden Hemen Ayrılacak" bu yazı 30 Nisan 2018 tarihinde saat 16:19 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 66 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)