LG G7 Akıllı Telefonu LCD Ekrana Sahip Olacak

Blogolik Yazar tarafından 18 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

LG, maliyetleri kısmak istiyor ve bu nedenle LG G7 modelinde LCD ekrana yer verecek.

LG’nin tanıtımı yaklaşan amiral gemisi akıllı telefonu LG G7 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni iddialara göre, LG G7 OLED ekrana sahip olmayacak. OLED ekranlar daha ince ve daha yüksek bir enerji verimliliğine sahip olsa da, bir LCD ekranın iki veya üç katı fiyatına mal oluyor.

Piyasa analizcileri, maliyetleri düşürmek için LG G7’de bir LCD ekranının kullanılma ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyor. Her geçen gün daha fazla sayıda akıllı telefon üreticisi OLED ekrana geçerken, LG bu yeniliği maliyet nedeniyle yapmayacak gibi görünüyor.

LG’nin bir sonraki amiral gemisinin, normal LCD ekrandan yüzde 35 daha az güç tüketmesi beklenen bir MLCD+ ekrana sahip olacağı bildirildi. Bu tip bir ekran, normaline göre daha iyi bir parlaklık sunuyor.

LG’nin G serisi için LCD ekranları kullanmaya devam etme kararının, iPhone X’in beklenenden daha düşük bir satış gerçekleştirmesiyle de alakalı olabilir. Çünkü uzun süredir LCD ekran kullanan Apple, ilk defa iPhone X ile OLED ekrana geçiş yapmıştı. Güney Koreli teknoloji devinin bu yeni adımı, OLED ekrana geçiş süreci ile ilgili soru işaretlerini de beraberinde getiriyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"LG G7 Akıllı Telefonu LCD Ekrana Sahip Olacak" bu yazı 18 Mart 2018 tarihinde saat 17:07 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 26 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)