LG G4’ün bir sürümü daha göründü

denizli tarafından 28 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ocak ayında sızdırılan LG-H810 model numarasının LG G4’ün ABD operatörlerinden AT&T versiyonu olduğu iddia edilmişti. LG-LS991 model numarasının ise Sprint versiyonu olduğuna inanılıyor. LG-VS999 model numarası da Verizon modeli olarak ortaya çıktı ve bu modelin 3K çözünürlükte (2880 x 1620) ekran özelliği olacağı söyleniyor. T-Mobile’ın model numarası henüz bilinmiyor.

Amerika’nın dört büyük operatörünün LG G4 modellerine ait bilgiler bu şekilde ancak, son zamanlarda bir kullanıcı aracısı profilinde LG-H818 adında bir model numarası göründü. Bu model 1440 X 2560 çözünürlüklü ekran özelliğine sahip. Bir kaynağa göre bu model numarası muhtemelen şirketin Asya pazarı için hazırladığı LG G4’e ait.

1425109006_leegee.png

Yarın HTC ve Samsung MWC 2015 kapsamında yeni amiral gemilerini tanıtıyorlar ancak LG sıradaki amiral gemisini bu etkinlikte tanıtmayacak. Şirket buna gerekçe olarak ise yeni akıllı telefonunu daha mükemmelleştirebilmek için zamanı uzattığını söylüyor. Ancak şirket muhtemelen kendisi ile aynı ülkeden olan Samsung’un amiral gemisi Galaxy S6 ile çatışmamak için böyle bir karar aldı.

Bu ayın başlarında gelen bilgiler LG’nin yeni amiral gemisi LG G4’ü Nisan ayında tanıtacağı yönünde olmuştu. Bakalım şirket Samsung ve HTC’ye göre daha iyi bir seçim sunabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

6 sene önce yazılmıştır.
"LG G4’ün bir sürümü daha göründü" bu yazı 28 Şubat 2015 tarihinde saat 18:50 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 220 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)