Lenovo Z5’e Olan Yoğun İlgi Tam Gaz Devam Ediyor!

Blogolik Yazar tarafından 15 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Lenovo Z5 akıllı telefonuna çok yoğun bir ilgi var. Cihaz satışa sunulduktan kısa bir süre sonra bir kez daha tükendi.

Lenovo’nun hayal kırkılığı telefonu Z5, akıllı telefon pazarına tasarımı ve performansı ile olmasa da fiyatı ve bu fiayata sunduğu özellikler ile adından oldukça söz ettiriyor. Lenovo, tasarımsal anlamda bambaşka bir telefon tanıtımı yapacağını belirtirken ortaya çıkan ürün hepimizde şok etkisi yarattı. Vivo NEX’i andıran tasarım reklamları fos çıktı ve Lenovo Z5 12 Haziran tarihinde ilk satışa sunuldu. Bir anda Android ekosisteminin en merak edilen telefonu haline gelen ürün ilk satışta 2 dakika içinde stoklarını tüketti ve Lenovo yeni telefonunu bugün yeniden satışa sunuldu.

Çinli üretici ikinci satış için “stok sorunu olmasın diye yoğun bir stok ile ikinci satışa başlayacağız” açıklamasında bulunsa da telefon ikinci satışta sadece 5 dakika içinde tükendi. Takdir edersiniz ki Çin’de 1,5 milyar kişi yaşıyor ve bu telefon da 203 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Bizim anladığımız kadarıyla böyle giderse daha aylarca Lenovo stok sorunu yaşar ve bu telefon da ülkemiz pazarına gelmez… Lenovo Z5 epey eleştirilen bir model olmasına karşın kullanıcıların beklentisi hala çok yüksek. Ülkemizde de telefonu bekleyenler var ancak bu gidişle epey zor gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Lenovo Z5’e Olan Yoğun İlgi Tam Gaz Devam Ediyor!" bu yazı 15 Haziran 2018 tarihinde saat 18:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)