Lenovo Sürpriz Bir Akıllı Telefon Hazırlığında!

Blogolik Yazar tarafından 18 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Ortaya çıkan son sızıntılar Lenovo’nun gizemli bir akıllı telefon hazırladığını gösteriyor.

Çinli üretici Lenovo oldukça ilginç bir dönemden geçiyor. 2018’e oldukça sessiz ve suskun giren üretici bir anda Z5 ailesi ile Android ekosisteminin en konuşulan üreticisi oldu. Lenovo Z5‘in tasarımı ile oluşan hayal kırıklığı Lenovo Z5 Pro ile geçiştirildi ve geçtiğimiz hafta yapılan CES 2019 fuarında ortaya çıkan Lenovo Z5 Pro GT ise 12GB RAM gücü ile “yok artık” dedirtti. Bugün ise Lenovo’nun yine Z5 ailesinin devam niteliğinde bir telefon hazırladığı ortay açıktı. Lenovo Helio P22 yonga eti kullanan bir model ile karşımıza çıkmaya hazırlanırken yakalandı.

L38083 kod adı ile ortaya çıkan telefon 12 nanometre üretim sürecine sahip yeni nesil Helio P22 ile birlikte geliyor ve 4GB RAM gücü kullanıyor. Telefonun Android Pie işletim sistemiyle gelmesi bekleniyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Lenovo Sürpriz Bir Akıllı Telefon Hazırlığında!" bu yazı 18 Ocak 2019 tarihinde saat 20:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)