Lenovo Legion Telefonu Yüksek Soğutma Performansıyla Dikkat Çekecek

Blogolik Yazar tarafından 5 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

PC dünyasında oldukça popüler olan Lenovo, oyuncu telefonları hususunda son derece iddialı bir modelle geliyor.

Gelen bilgilere göre Lenovo Legion adındaki yeni oyuncu telefonu pazarda olmayan bir teknoloji ile gelecek.

Lenovo Legion nasıl soğutacak?
Henüz bu konuda net bir bilgi bulunmuyor ama Lenovo Mobile China Başkanı yaptığı açıklama ile telefonun Antutu testinden 600 bin puan üzeride puan aldığını belirtti ama bu konuda detay açıklamadı. Bu puanı alabilmesinin en büyük sebebinin ise telefonun görülmemiş soğutma sistemi ile alakalı olduğu belirtildi.

Bu noktada en başarılı üretici ise Xiaomi gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere Xiaomi yeni nesil amiral gemisi Mi 10 serisinde çok özel bir soğutucu kullanıyor. Bundan yıllar önce Titan Amanda CPU soğutucusunda kullandığımız özel bir materyal ile bu soğutmanın yapılacağını düşünüyoruz Yani sadece bakır boru, küçük fan, sıvı soğutma vb soğutma sistemleri yerine artık çok daha farklı bir soğutma sistemi ile buluşabileceğiz. Bu epey önemli bir gelişme olarak gözüküyor.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Lenovo Legion Telefonu Yüksek Soğutma Performansıyla Dikkat Çekecek" bu yazı 5 Mart 2020 tarihinde saat 20:56 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)