Lenovo Akıllı Ekran Teknolojisiyle Devrim Yaşatabilir!

Blogolik Yazar tarafından 28 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ünlü teknoloji şirketlerinden Lenovo, akıllı ekran teknolojisi üzerinde çalışıyor. Peki nedir bu akıllı ekran teknolojisi?

Temel odağı insanların ev ve iş yerlerinde akıllı telefonlarını kullanmadan günlük işlevleri organize etmesini sağlamak olan sistemler her geçen gün çoğalıyor. Apple, Amazon ve Google’ın başı çektiği rekabete çok yakında Samsung’un da Bixby altyapısına sahip bir cihazla katılacağı tahmin ediliyor. Lenovo da son tanıttığı ürünü ile bu konuya farklı bir yorum getiriyor

Bir tableti andıran cihaz Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 624 işlemciye sahip. 2 GB ve 4 GB RAM seçenekleri bulunan cihazın ekran boyutu konusunda farklılaşmış iki sürümü bulunuyor. 8 inç boyutunda ekranı bulunan cihaz plastik malzemelerden üretilirken 10 inç boyutunda ekrana sahip versiyonda ahşap detaylar mevcut. Ön tarafında bulunan 5 megapiksel çözünürlükteki kamera ile 720p çözünürlükte videolar çekebilen cihaz Google Duo üzerinden görüntülü arama imkanı da sunuyor. Ayrıca akıllı ekranın Wi-Fi 802.11ac desteği de mevcut.

Fiyat konusunda ise 8 inçlik modelde 199$ satış fiyatı belirlenirken 10 inçlik model 249$’dan satışa sunulacak. Ağustos ayında resmi satışı başlayacak olan Lenovo Akıllı Ekran alanlar 1 aylık YouTube Premium üyeliğine ücretsiz sahip olacak. Bakalım Lenovo ortaya koyduğu bu yeni iddialı projeyle başarılı olabilecek mi? Gelişmelerin takipçisi olacağız.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Lenovo Akıllı Ekran Teknolojisiyle Devrim Yaşatabilir!" bu yazı 28 Temmuz 2018 tarihinde saat 15:13 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)