Lenovo A7 , Tanıtılmasından Aylar Sonra Piyasaya Sürüldü

Blogolik Yazar tarafından 7 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Lenovo şirketinin Nisan ayında tanıttığı Lenovo A7 marka akıllı telefonu uzun bekleyişin ardından satışa çıkarıldı.

Son yıllarda piyasaya sürülen cihazlara baktığımızda; cam veya cam görünümlü plastik kapaklı, değiştirilemeyen pilleri görüyoruz. Bu da cihazlara dışarıdan müdahaleyi zorlaştırırken, yedek pil devrini de sonlandırıyor; ancak Lenovo bu gidişata ufak ufak dur demek istiyor. Öyle ki Nisan ayında tanıttığı A7’yi 4.000 mAh kapasiteli değiştirilebilir bir pil ile tanıtan şirket, cihazı Aliexpress‘de satışa çıkardı (107 dolar).

Pil ve yonganın yanı sıra 6.09 inç 720×1440 piksel HD+ damla çentikli ekran, 2GB RAM ve 32GB dahili depolamayı karşımıza çıkaran Lenovo A7, Unisoc Spreadtrum SC9863A‘dan güç alıyor. Bu yonga ise sekiz çekirdekli Cortex-A55 yapısını bizlere sunuyor (4x 1.6GHz + 4x 1.2GHz). Kamera tarafında da iddialı olmayan model; 13MP + 2MP‘lik çift arka kamera kurulumunu üzerinde barındırıyor. Cihaz, son olarak da parmak izi okuyucusuna sahip olması ve 5W hızlı şarj desteği sunmasıyla da dikkat çekiyor. Bakalım ürün nasıl bir satış performansı sergileyecek? Bekleyip göreceğiz.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Lenovo A7 , Tanıtılmasından Aylar Sonra Piyasaya Sürüldü" bu yazı 7 Temmuz 2020 tarihinde saat 14:37 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)