Lazerli Ve Klasik Liposuction (Liposakşın)

Blogolik Yazar tarafından 23 Eylül 2017 tarihinde yazılmıştır.

Lazerli Ve Klasik Liposuction (Liposakşın)

Vücudunda çok fazla yağlanma ve çok fazla kilosu olanların yaptırdığı bir operasyondur. Aynı zaman da her yaşta olan kişinin yaptırabileceği bir operasyondur. Özellikle bayanların dış görünüşleri beğenilmeme ve kötü görüntü oluşturduklarından dolayı bu lazerli ve klasik liposuction (liposakşın) yaptırmaktadırlar. Her bayan fit ve zayıf görünmek ister ve bunu liposakşın sayesinde yapabilirsiniz. Liposakşın zayıflamak için ve ilerleyen yaşlarda çıkabilecek olan kalp, damar hastalığını da engellemektedir. Liposakşın eskilerden beri yapılan bıçaklı bir işlem diyebiliriz. Liposakşın anestezi ile birlikte yapılmaktadır. Bu işlemde göbekten yağlar alınmaktadır.

Liposakşın işleminde oldukça kan kaybı yaşanabilmektedir. Ama merak etmeyin işlem sırasında kan nakli de yapılmaktadır. Bu liposakşın ameliyatından sonra tam bir ay iyileşme süreciniz olacaktır. Bu ameliyatta ağrı ve beraberinde morarma da görülebilir. Lazerli liposakşında ise iyileşme on günü bulmaktadır. Lazerli liposakşında kan nakli yapılmamaktadır. Aynı zaman da lazer işleminden sonra pek ağrı ve morarma yaşanmamaktadır. Lazerli liposakşın işleminden sonra kesinlikle korse kullanılmalıdır.

Lazerli işlemden sonra ciltlerde sıklaşmaya başlayacaktır. Ayrıca vücut sarkmayacaktır. Günümüzde artık bir çok insan fazla kilolarından dolayı bir türlü kilo veremedikleri için zayıflama yöntemi olarak liposakşın seçilmektedir. Lazerli liposakşının fiyatını söylersek tam bin dolardan itibaren başlamaktadır. En kalıcı zayıflama yöntemlerinden de bir tanesidir Liposakşın sayesinde tüm fazla kilolarınızdan arınacaksınız. Bu yeni zayıflama teknolojisinden sizlerde faydalanın. Liposakşın yöntemi zayıflamak isteyenlere yardımcı yöntemdir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Lazerli Ve Klasik Liposuction (Liposakşın)" bu yazı 23 Eylül 2017 tarihinde saat 10:19 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 47 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)