Lazer ile dövme Sildirme İşlemi

Blogolik Yazar tarafından 16 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Lazer ile dövme Sildirme İşlemi

Azer ile dövme sildirme işlemi nasıl yapılır? Vücudunuzun herhangi bir bölgesine yaptırdığınız dövmeler askerlik ya da iş süreçlerinde karşıdakiler tarafında olumsuz değerlendirilebiliyor. Böyle durumlar o bakışlardan kurtulmak için dövmelerinize veda etmenin zamanı da geliyor. Dövmeleriniz den lazer işlemi sayesinde tamamen kurtulabilirsiniz. Ya da dövmelerinizi başka şekilde kapatabilirsiniz.

Dövmenizi yeni yatırdınız ama kurtulmak istiyorsunuz, siz diğer dövme sahiplerine göre daha şanslısınız eğer dövmeniz yeniyse hiç iz bırakmadan cildinize eski halinde kavuşmanız mümkün. Lazer ışınları dövmenin pigmentlerini hedefleyerek dövme pigmentlerinin lazer ışın sayesinde dışarıya atılmasını sağlar. Dövmelerin rengine ve büyüklüğüne göre silinebilir olması değişmektedir. Dövmenin ve cildin rengi, kullanılan boya türü, dövmenin uygulanma derinliğinin yanı sıra yoğunluğu, dövmenin yaşı, kullanılan lazere göre farklılıklar göstermektedir. Dövmenin çıkarılmasında renklerin etkisin büyüktür. Koyu renler çabuk çıkarken sarı gibi açık renklerde başarı oranı düşmektedir. En iyi sonuç açık ten ve koyu dövmelerde alınmaktadır. Boyaların kalitesi de dövmelerin çıkarılma süreçlerini etkilemektedir. Daha kolay vücutta çözünebilen boya daha çabuk çıkmaktadır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Lazer ile dövme Sildirme İşlemi" bu yazı 16 Ekim 2016 tarihinde saat 02:26 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 66 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)