Lastikli Halı Örtüsü Evidea

Blogolik Yazar tarafından 13 Ağustos 2017 tarihinde yazılmıştır.

Lastikli Halı Örtüsü Evidea

Lastikli halı örtüsü halının üstüne geçirilmek için tasarlanmış farklı renk, boyut ve desen özellikleri bulunan bir örtüdür. Özellikle çocuklu bayanların çok tercih ettiği bir üründür. Ürünün ölçüleri her halının boyutuna uygun şekildedir yani farklı boyutları vardır. 175×280, 100×300, 200×300, 170×240, 150×233, 80×150 gibi birbirinden farklı boyutları bulunuyor. Lastikli halı örtüsü evidea farkı ile müşterilere sunuluyor.

Evidea istenilen lastikli halı örtüsünü tahmini olarak 3 iş günü içinde gönderiyor. Ürünü aldığınız zaman tahmini teslim süresini de görebiliyorsunuz. Birbirinden farklı bankalar ile anlaşmalı olarak peşin fiyatına 5-6 taksit yapılıyor. Teslim aldığınız ürünü de herhangi bir ücret ödemeden 21 gün içinde iade edebiliyorsunuz. Faturanın arkasında bulunan iade kısmı doldurulduktan sonra iade kabul ediliyor. Ancak faturasız ürünlerde iade kabul edilmiyor.

3 sene önce yazılmıştır.
"Lastikli Halı Örtüsü Evidea" bu yazı 13 Ağustos 2017 tarihinde saat 20:33 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)