Labirent: Son İsyan

Blogolik Yazar tarafından 8 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Labirent: Son İsyan

Thomas ve arkadaşlarının Labirent’ten kurtulmalarının üzerinden hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmışlardır ve dünyayı ellerinin içinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.’e direnen isyancı grup Sağ Kol (Right Hand) ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Mücadelelerinin sonucuna vardıklarını düşündüklerinde ise hiçte beklenilen gibi olmadı.  Thomas’ın yakın arkadaşı olan Teresa’nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.’a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho organizasyon tarafından yakalanmaş fakat Thomas ve arkadaşları bunu engelleyememişlerdir.

Serinin son filmi Son İsyan; Minho’yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşerler ve tekrar kendilerini yoğun bir maceraya atarlar. Bu yolda aldıkları kararlar yalnızca arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecektir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Labirent: Son İsyan" bu yazı 8 Ocak 2018 tarihinde saat 22:01 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 31 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)