Labirent: Alev Deneyleri Film Fragmanı İzle

denizli tarafından 22 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Labirent: Alev Deneyleri Film Fragmanı İzle

Türkiye’de 18 Eylül 2015 tarihinde vizyona girecek olan Labirent: Alev Deneyleri filmi merakla bekleniyor.
Baş rollerini Dylan O’Brien, Aidan Gillen, Kaya Scodelario paylaştığı ve yönetmenliğini Wes Ball yaptığı Labirent: Alev Deneyleri adlı filminde macera ve bilim kurgunun sınırlarını zorlayacaksınız.

Labirent: Alev Deneyleri Film Konusu
ABD yapımı olan filmde 2014 tarihli roman uyarlaması olan  bilim kurgu aksiyonu Labirent: Ölümcül Kaçış’ın devamı olan filmde, labirent deneyine giren ve kısıldıkları kapandan kurtulmasını bilen gençlerin dış dünyada karşılaştıkları tehlikeler anlatılıyor. Gençler kendileri için hazırlanan oyundan habersiz içinde bulundukları durumdan kurtulmaya çalışacaktırlar. Uzun bir aradan sonra çıkan bu bilim kurgu filmi ile son günlerde çıkan en iyi filmlerden bir tanesini izlemiş olacaksınız. Bu filmi kesinlikle kaçırmayın ve 18 Eylül’de sinemalarda izleyin. Film fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilir film hakkında ki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin. İyi seyirler.
Labirent: Alev Deneyleri Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Labirent: Alev Deneyleri Film Fragmanı İzle" bu yazı 22 Haziran 2015 tarihinde saat 02:40 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 68 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)